Poznaj nas

Szkoła tańca Loocas Dance Center opiera się na wiedzy oraz ogromnych umiejętnościach i doświadczeniach naszej kadry instruktorskiej. Wszystkie te czynniki pozwalają nam przekazywać wiedzę taneczną na najwyższym poziomie w naszej dzielnicy. Naszymi atutami jest fachowość w każdym stylu tańca, jak również wieloletnie doświadczenie zdobywane na rynku tanecznym.

 

Idea szkoły sięga roku 2004. Już wtedy zaczęliśmy pracę twórczą nad jej wyglądem oraz tworzeniem systemów edukacyjnych dla naszych Klientów. Do czasu powstania naszego centrum pracowaliśmy w wielu szkołach w całym kraju, wiele także współtworzyliśmy. Odwiedziliśmy wiele placówek tanecznych na świecie - Europie, Azji, Ameryce Północnej. Naszym atutem jest modernistyczne podejście zarówno do Klientów, jak i samego treningu.

Kursy tańca oraz grupy trenerskie prowadzą ludzie, dla których życiową pasją jest taniec. Każdy z trenerów indywidualnie podchodzi do uczestników zajęć, co zapewnia możliwość rozwoju w dziedzinie tańca. Grupy prowadzone są w taki sposób, by umożliwić maksymalne wykorzystania czasu - tak, by każdy z uczestników mógł opanować choreografię i technikę tańca. Każdy z instruktorów jest wybitną osobowością taneczną w swoim fachu i posiada wysokie kwalifikacje oraz historię taneczną.

Szkoła kieruję swoją ofertę nie tylko do dzieci, juniorów i młodzieży ale również do dorosłych i seniorów. Rozbudowany grafik zajęć, na każdy sezon tanecznym, opracowywany jest w sposób różnorodny, umożliwiający aktywne zaplanowanie swojego czasu oraz dostosowanie go do swoich prywatnych i zawodowych planów. 

Loocas Dance Center poza zajęciami tanecznymi , oferuje również grupę zajęć doskonale uzupełniającą zajęcia podstawowe – zajęcia z akrobatyki, sztuk walki, zajęcia wzmacniające i fitness.

Poza zajęciami grupowymi szkoła ma w swojej ofercie również lekcje indywidualne, warsztaty taneczne, obozy zimowe i letnie oraz practisy - nie tylko dla swoich klientów. 

Jesteśmy jedyną na Ursynowie szkołą, gdzie dzieci od samego początku  rywalizują na turniejach tanecznych, zdobywają puchary i medale na zawodach oraz prezentują z dumą swoje umiejętności podczas pokazów dla rodziców. Nasze dzieci biorą udział turniejach i przeglądach rangi miejskiej, wojewódzkiej, jak również ogólnopolskiej. Nasi podopieczni oraz instruktorzy aktywnie uczestniczą w życiu dzielnicy. Od roku 2012 Loocas Dance Center zrzeszone jest w Polskiej Federacji Tańca, która jest członkiem największej na świecie federacji International Dance Organization. Z wejściem do federacji zaczęliśmy szkolić również solistów, duety i małe grupy do turniejów ligowych - mamy już 54 solistów!

Nasz siedziba to cztery sale taneczne, dostosowane do każdego rodzaju tańca. Każda z sal posiada profesjonalny parkiet do tańca, sprzęt nagłaśniający spełniający najwyższe standardy, tafle luster o wysokości powyżej dwóch metrów umieszczone wzdłuż najdłuższych ścian. Dwie sale zostały wyposażone w drążki do baletu i tańca klasycznego, które są niezbędne do prowadzenie tego typu zajęć. Posiadamy przebudowany system klimatyzacji poszerzony o klimatyzatory tak by zapewnić jak najlepszą cyrkulację powietrza oraz wilgotność na salach. Posiadamy sprzęt potrzebny do zajęć specjalistycznych z akrobatyki, ćwiczeń wzmacniających, sztuk walki.

Loocas Dance Center to miejsce stworzone z myślą o młodych mamach, które chcą uczestniczyć w zajęciach. Dziecko można zostawić pod czują opieką obsługi szkoły, w specjalnie przystosowanym do tego pomieszczeniu i spokojnie uczestniczyć w zajęciach. Pokój zabaw znajduje się w część biurowej naszego centrum w bezpośrednim sąsiedztwie sali, na której odbywają się zajęcia dla mam.

 

Loocas Dance Center to miejsce, które tworzą Klienci wraz z instruktorami i obsługą naszego centrum! W końcu łączy nas wspólna więź – TANIEC!

 

Zapraszamy do nas codziennie:

Al. Komisji Edukacji Narodowej 18

5 piętro