News

Hip Hop Choreo Open Class

Z nami polubisz poniedziałki!! Kolejna nowść specjalnie dla WAS. Ty raze dla tancerzy hip hopz. Startujemy od 25 lutego - > co poniedziałek o godzinie 20:15 - co tydzień nowy choreograf, co tydzień nowa choreografia co tydzień nowe emocje a to wszytsko za jedyne 20 pln. 

Po prostu przyjdź :)

...

więcej >

Jazz Open Class - 20 pln

Z nami polubisz wtorki!! Kolejna nowść specjalnie dla WAS. Ty raze dla tancerzy Jazz. Startujemy od 26 lutego - > co wtorek o godzinie 19:30 - co tydzień nowy choreograf, co tydzień nowa choreografia co tydzień nowe emocje a to wszytsko za jedyne 20 pln. 

Po prostu przyjdź :)

...

więcej >

NABORY DO FORMACJI

My nie zaskakujemy, my robimy to co do nas należy. Jeżeli tańczysz już 2,3,4,5 lat i chcesz dołączyć do #loocasteam skontaktuj się z nami. Pokażemy Cie świat tańca jakiego nie znasz. Nabory do grup Divison trwają cały sezon.

więcej >

Promocja dla klientów LDC

Zjawisko relaksu jest opozycyjną reakcją do zjawiska stresu, zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i psychicznym.

Warto zatem skorzystać z oferty Naszego naszego partnera, salonu masażu TASJKI SEN w którym wykwalifikowane terapeutki z odległej Azji pomogą Państwu złapać chwilę oddechu i odnaleźć równowa...

więcej >

Wskocz do naszego świata na Facebook.com

Profil Loocas Dance Center w portalu społecznościowym facebook istnieje już wiele lat.

Znajdziecie tam wszystkie aktualności, informacje, konkursy i multum zdjęć z turniejów, pokazów, zajęć, dni otwartych, akcji specjalnych!

 

Wystarczy, że wejdziesz na więcej >